אחסון אתרים פרוגינטר
אחסון אתרים פרוגינטר

מכל 13 שנותיי בתחום בניית האתרים נתקלתי באין ספור בוני אתרים , חברות אחסון , מעצבים ומקדמי אתרים כמוני. עם הזמן למדתי עם מי כדי לעבוד ועם מי פחות מומלץ. כמו שהבנתם לפי הכותרת היום אספר לכם עם מי מאד מאד מומלץ לעבוד ואנמק גם את סיבותיי.

מדובר בחברה בשם "פרוגינטר" חברת אחסון אתרים יחסית חדשה בתחום אותם מנהלים שני בעלי מקצוע בתחום השרתים ושמם: מאור ברי ו- עדן מהם אני משכיר שרת אחסון "יעודי" , הנני לקוח כבר מזה מספר חודשים ואלו הממצאים שנתקלתי במהלך היכרותי המקצועית עם חברת פרוגינטר ובעליהם עדן ומאור:

  • שירות – השירות הטוב ביותר שהכרתי אי פעם בתחום בניית האתרים (וגם מחוץ לתחום) בכל 13 שנות ניסיוני. מענה גם בשעות הקטנות של הלילה המלווה בתמיכה צמודה וסיוע אישי מלא. ציון אישי על השירות והאדיבות: 10/10
  • איכות השרתים – השרת הטוב ביותר שנתקלתי בו עד היום. מהיר וכמובן מאובטח ברמה עולמית וכל זאת במחיר הוגן! ציון על איכות השרתים: 10/10
  • יציבות השרת – ככל שזה תלוי בחברת פרוגינטר השרת יציב עד כדי 100% זמינות! נתון מושלם המזכה גם בציון בהתאם 10/10.
  • יחס בין אישי – מעבר ליחסים המקצועיים עם השניים יש יחסים חברותיים והתחושה היא במפורש "מעבר" למקצוע גם כאשר שיתפתי בנושאים אישיים ורגישים מאד מחיי הפרטיים נתקלתי באוזן קשבת ומבינה.

יש לציין כי אינני מקבל הנחה/ או כל תגמול כלשהו עבור המלצה זו , כתיבת המלצה זו נכתבה ללא ידיעת חברת פרוגינטר טרם נכתבה. ההמלצה נכתבה נטו מתוך רצון שכל אדם העוסק בתחום קידום האתרים/בניית אתרים וכולי' יגיע למקום הנכון והאמין ביותר שהכרתי אי פעם.

קישור לאתר החברה: https://www.proginter.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים