כבעלי עסקים , כמה פעמים ישבתם לרגע וחשבתם על דרכי השיווק השונים שלמעשה יביאו לכם לקוחות? אז ניסיתם לפרסם בכל מני מקומות מפוקפקים שמצד אחד לא ממש סיפק לכם את התמורה שלמעשה עליו שילמתם ומצד שני המשכתם כי "זה מה שיש". אבל לרגע אחד אין מצב שלא ישבתם וחשבתם על "אולי אני אפרסם את האתר שלי בגוגל"?. אותה מחשבה שעברה לה לרגע בראש כעוד דרך לשווק את העסק שלכם היא למעשה אותה דרך שהוכיחה עצמה כדרך שיווק הכי יעילה שיש כרגע בעולם (כן , גם יותר מפייסבוק).

האם לרגע חשבתם על כמות הלקוחות שהעסק שלכם יכול לגרוף כתוצאה מקידום העסק שלכם בגוגל? בין אם כן או לא תנו לי לנקוב לכם במספר דברים מתוך ניסיון אישי:

  • קידום בגוגל עשוי להוביל לחשיפה אדירה של מאות ואף אלפי לקוחות פוטנציאליים בגוגל עבור מתעניינים אמתיים לחלוטין (כאלו שבאמת חיפשו את השירות שלכם ולא כאלו שנתקלו בפרסום במקרה). כעת תעשו את החישוב הסטטיסטי כמה מתוכם עשויים להיות לקוחות מן המניין אצלכם ולרכוש את שירותכם.
  • אם רוב החברות גובות סכום כספי חודשי קבוע , אז גוגל אומרת: "אתה משלם לי על מה שאתה מקבל". למעשה גוגל גובה את הכסף עבור מה שבאמת קיבלתם. הוגן ללא כל צל של ספק.
  • התחייבות מראש? לא אצלנו. גוגל למעשה לא מחייבת את הלקוח מראש לעולם , כמו שכתוב בסעיף הקודם אתה משלם אך ורק על מה שאתה מקבל. נכון שיש חברות שאינן קשורות לגוגל שמחייבות את הלקוח למספר חודשים מראש אך זהו תשלום שנגבה על ידי החברה שמקדמת ולא על ידי גוגל עצמה. החלטתם שהקידום מוצלח? מעולה , במידה ולא מוצלח לכם? לא קרה כלום אתם אומרים שלום ולא להתראות. אגב תחושה שלי שחברה שלא דורשת מלקוח לשלם מראש , כנראה יודעת שהיא מסוגלת לספק שירות טוב עבור לקוחותיה בדיוק כמו שחברות שיספקו למוצרי החשמל שלכם יותר אחריות כך אתה יודע שהחברה בטוחה בשירותיה האמינים והאיכותיים.

חשיבות קידום העסקים בגוגל היא מאד בסיסית ועשויה להכפיל ואף לשלש את ההכנסות החודשיות של בעלי העסקים. יעידו אין ספור עסקים בארצנו הקטנטנות על התמורה המדהימה שקידום בגוגל מקנה לבעלי העסקים.

שכנענו אותך להתחיל לקדם את העסק שלך בגוגל? זו היית המטרה. במידה והחלטת ללכת על זה באפשרותכם לבחור בשני אופציות מאד פשוטות. האחד לחייג עכשיו למספר 058-6920771 ולקבל קידום בגוגל לעסק שלכם כבר עכשיו. או לפנות לאתר אחר שמתמחה בקידום עסקים בגוגל , אחרי הכל בין אם תבחר בנו או לא לפחות אנחנו יודעים שהצלחנו לסייע לך במעט :)

בברכה, נט סייט קידום אתרים מקצועי
מעוניין לקדם את העסק שלך? חייג עכשיו 058-6920771

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים