מעוניין בקידום אתרים לעסק שלך? חייג עכשיו 058-6920771

קידום אתרים בגוגל מתחלק לשני סוגי קידום האחד קידום אתרים אורגני המצריך הרבה סבלנות אך בסופו של דבר התוצאות עשויות להיות מספקות וללא עלות כספית מוגזמת, ואילו קידום אתרים ממומן זו אופציה לבעלי תקציב כספי גדול במיוחד ואיננו מקנה מקום קבע במנוע החיפוש ללא תשלום, לכל אחד מהם יתרון וחיסרון אך בסופו של דבר שניהם בעלי השפעה על קידום אתרים בגוגל.

קידום אתרים ממומן בגוגל:
קידום אתרים ממומן משמעות הדבר הנו שבאפשרותך לבחור להיות בעמוד ה-1 בגוגל במיקומים ראשוניים בתחום אליו שייך העסק שלך (לדוגמה "קידום אתרים בחיפה") בכך להחשף באופן מידי ללקוחות פוטנציאליים שמעוניינים בשירותך. אך שים לב כי בקידום ממומן תחויב על ידי חברת גוגל בסכום מסוים (בדרך כלל בין 1 עד 25 שקלים בעבור לחיצה). מדובר בקמפיין שיווקי עוצמתי לבעלי תקציב כספי גבוהה. לקידום ממומן בעל משמעות רבה והשפעותיו מידיות כלומר מהיום – להיום (להבדיל מקידום אתרים רגיל שהשפעותיו מגיעות לאחר זמן רב של קידום בגוגל). האומנם היתרון כאן שהשפעת הקידום הן מידיות אך החיסרון הוא שעלייך לשלם על הלחיצות, כאשר בקידום אורגני (טבעי) הלקוח לא משלם בעבור הלחיצות.

מעוניין בקידום אתרים ממומן עבור אתר העסק שלך? חייג עכשיו 058-6920771

קידום אתרים אורגני בגוגל:
בקידום אורגני בגוגל (טבעי לא ממומן) היתרון הוא שבעל העסק לא משלם בעבור הלחיצות עצמן! אלא הקידום כשלעצמו הנו בחינם לחלוטין ותלוי אך ורק ביכולתו וכישוריו של המקדם. נוסף על כך הפרסום הנו קבוע ברשימת החיפוש והמיקום עצמו דורש מספר אלמנטים חשובים במיוחד לצורך התקדמות האתר במנוע החיפוש של גוגל. תוכן איכותי במיוחד בעל משמעות שיהיה מסוגל גם להקנות ערך מוסף לגולשיו זהו אחד המרכיבים החשובים ביותר על מנת לקבוע מיקומו של אתר בתוצאות הדירוג של גוגל. נוסף על כך זמן שהותו של הגולש באתרכם מקנה לכם מספר נקודות זכות כמו גם הוצאת קישורים איכותיים מאתרים בתחומכם, המנעות מהודעות ספאם, עדכון האתר באופן תדהיר ועוד. קידום אתרים בגוגל בסוג האורגני דורש השקעה ומצד שני זהירות רבה מצד המקדם, וזאת לאור החוקים הנוקשים שמציבה גוגל בפני המתחרים במנוע החיפוש. מקדם ללא ניסיון בתחומו עשוי להוביל את האתר אותו הוא מקדם להרחקה ממנוע החיפוש.

ניתן לבחור בכל אחד משני האפשרויות המוצעות עבורך, כאשר ישנה אפשרות לבחור את שניהם יחד ואף מומלץ לעשות זאת (לבעלי תקציב השקעה גבוהה יותר) מאחר ושילוב שני דרכי קידום אלו הוכחו כבעלי אפקטיביות והשפעה רבה על שיווק העסקי ברשת האינטרנט. האפשרות הראשונה בעלת השפעה לטווח הרחוק , ואילו האפשרות השנייה (הקמפיין הממומן) בעל השפעה לטווח הקצר.
להבדיל מחברות אחרות בתחום אנו לא מחתימים את לקוחותינו על חוזה שבו אנו דורשים להתחייב לשירותנו לטווח זמן מסוים, כמו כן אנו לא דורשים סכום כספי מראש למספר חודשים / שנה. התשלום הנו כל חודש בחודשו – משמעות הדבר היא שכל תחילת חודש הסכום ישולם בעבור החודש העוקב. אנו מאמינים כי חברה טובה ואיכותית שבטוחה ביכולותיה איננה זקוקה להתחייבות כספית מצד הלקוח, אלא מעדיפים לא רק לקדם את אתרך בגוגל, אלא גם לקדם את הבחירות האישיות שלך כלקוח ואת האינטרס העסקי שלך.

קידום אתרים בגוגל עשוי להיות מסע מורכב ומפרך עם הרבה עליות וירידות, ויש לזכור כי כמו כל דבר גדול, הכל מתחיל בצעד אחד קטן. תהליך קידום האתר יכול להמשך מספר חודשים ואף הרבה מעבר, אך הדבר תלוי במספר קריטריונים והם:
-התחום העסקי שלך (ישנם תחומים מאד תחרותיים במנוע החיפוש של גוגל).
-מספר המתחרים באיזורך בגוגל (ככל שמספר המתחרים גדול יותר כך הקושי לקדם רב יותר, ולהפך ככל שמספר המתחרים נמוך כך הקושי לקדם קל יותר).
– בחירת ביטוי תחרותי במיוחד (לדוגמה "קידום אתרים" – ביטוי מאד תחרותי ונוקשה בגוגל).
-וותק האתר שלך (לוותק האתר יש משמעות רבה, כאשר אתר חדש עשוי להיות קשה יותר לקידום מאשר אתר שכבר קיים למעלה משנה ברשת).

נט סייט קידום אתרים בגוגל בעלת ניסיון של למעלה מ-12 בתחום קידום אתרים בגוגל. מטרתנו לסייע לעסקים להיחשף למאות ואף אלפי לקוחות פוטנציאליים בחודש בעבור מחירים נוחים לכל כיס (טבעי – נקי ולא ממומן). אנו מלווים את לקוחותינו יד ביד במתן ייעוץ אישי , שירותי הסברה ותמיכה 7\24, מקדם אתרים צמוד ועוד.

מתפקידנו לקדם את אתרך בגוגל בתחום אליו שייך העסק שלך ובכך להוביל את אתרך לרשימת העסקים המצליחים ביותר בתחומו ברשת האינטרנט. נוסף על כך אנו מבצעים ניהול ותחזוקה שוטפת של אתרך, אחסון על שרתי נט סייט, ובקיצור "הכל כלול" בכדי לדאוג לשקט הנפשי של הלקוח וללא דאגות מיותרות. נשמע כמו חלום? ואנו נדאג להגשים זאת עבורך!